Paslaugos

Mūsų restoranų darbuotojai turi didelę darbo patirtį ne tik aptarnaujant klientus, bet ir organizuojant šventes, rengiant furšetus, banketus, įmonės vakarėlius ar organizuojant didesnių grupių maitinimą. Mūsų virtuvėje kiekvienas atras savo mėgstamiausią patiekalą, o profesionalus barmenų ir padavėjų aptarnavimas leis kiekvienam lankytojui pasijausti išskirtiniu.

Banketai
Banketai

Restoranuose organizuojami banketai įvairiose erdvėse, Jums patogiausiame ar mieliausiame restorane. Patiekalus galite pasirinkti iš specialiai Jūsų banketams paruošto meniu.Furšetai
Furšetai

Skirtinguose restoranuose galimi įvairaus dydžio furšetai, užsakant atskiras erdves arba visą restoraną.  Jūsų planuojamą renginį galime paversti tikrai skania švente visiems Jūsų svečiams.


Gimtadienio šventė
Asmeninės šventės – gimtadieniai, krikštynos, metinės ar kitos progos

Gimtadienio Šventės/ Krikštynos/ kitos asmeninės šventės – patikėkite savo gražiausių švenčių vargus mūsų profesionaliems kulinarams. Šauni šventė su draugais, įsimintinoms metinės ar šviesi ir džiugi krikštynų diena? Džiaukitės gražiausiomis savo gyvenimo akimirkomis nesukdami galvos dėl buitinių rūpesčių – patikėkite savo gražiausių švenčių vargus mūsų profesionaliems kulinarams.


Įmonės vakarėliai
Įmonės vakarėliai

Restoranai „Forto dvaras“ – puiki vieta Jūsų įmonės šventėms. Gausūs stalai, gardūs valgiai, puikus gėrimų pasirinkimas ir šilta atmosfera puikia nuteiks Jūsų kolegas bei klientus.


Pasiūlymas turistinėms grupėms
Pasiūlymas turistinėms grupėms

„Forto dvaras“ restoranų kulinarų komanda turi ilgametę patirtį ruošiant skanius ir gausius pietus didelėms žmonių grupėms. Galime pasiūlyti puikios kokybės ir greitą maitinimą už draugišką kainą.